Gurmánský zážitek v restauraci Gourmet Club

Jste vyznavači špičkového jídla připraveného těmi nejlepšími šéfkuchaři? Hledáte nové gurmánské zážitky? Potrpíte si při jídle také na čistý a důmyslně řešený vzhled restaurace? A učarovala vám zároveň stará dobrá Anglie případně doby dávno minulé? Navštivte restauraci Gourmet Club slavného hotelu Palace, která vás zajisté překvapí vynikající atmosférou laděnou do přelomu minulého století. Vzezření pravého anglického klubu je podtrženo živou hudbou. Samozřejmě nechybí ani krb, který je tolik typický pro všechny anglické puby a restaurace.

Příjemné prostředí ale není to jediné, co může restaurace Gourmet Club nabídnout. Může se také pochlubit vybraným gastronomickým umem jejího šéfkuchaaře. Gourmet Club se totiž umístil mezi deseti nejlepšími mezinárodními restauracemi v Praze. Aby taky ne, když hostil světoznámé osobnosti, mezi kterými nechyběla ani Jacqueline Onassis Kenedy nebo také Gina Lollobrigita. Svůj mlsný jazýček tady nasytil také slavný Louis Armstrong, ale také náš bývalý prezident Václav Havel a mnoho dalších významných osobností.

Pavel Vacek, šéfkuchař této restaurace, má za sebou opravdu skvělou kuchařskou kariéru. Kromě toho, že pracoval po boku dalších skvělých šéfkuchařů, jakými jsou například Roman Paulus, Zdeněk Pohlreich či Alex Atala, se může pochlubit mnoha zkušenostmi z těch nejlepších restaurací.

Gurmánské zážitky, které nabízí restaurace Gourmet Club, si můžete užívat i vy. Objednejte si tento nezapomenutelný zážitek na stránkách společnosti Allegria - www.firmanazazitky.cz a ochutnejte vybrané pochoutky. Čeká vás opravdu nezapomenutelná zážitek a skvostný pocit z dokonale sladěných chutí.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Zdravá lahev Fresh 2v1 (0

Zdravá lahev Fresh 2v1 (0,7 l) - olivová - praktická lahev se sítkem

312 Kč
Detail produktu
Econea Čepice z biobavlny - cappuccino L - příjemný a prodyšný materiál Meera Design

Econea Čepice z biobavlny - cappuccino L - příjemný a prodyšný materiál

597 Kč
Detail produktu
Zdravá sváča komplet box SCANDI tyrkys 571 - s vyměnitelnými díly Zdravá lahev

Zdravá sváča komplet box SCANDI tyrkys 571 - s vyměnitelnými díly

299 Kč
Detail produktu
Zdravá lahev Šejkr sítko - čiré - kompatibilní s jakoukoli zdravou lahví Zdravá lahev

Zdravá lahev Šejkr sítko - čiré - kompatibilní s jakoukoli zdravou lahví

65 Kč
Detail produktu
Zdravá lahev Fresh 2v1 (0

Zdravá lahev Fresh 2v1 (0,7 l) - šedomodrá - praktická lahev se sítkem

312 Kč
Detail produktu
Zdravá sváča komplet box SCANDI růžová 700 - s vyměnitelnými díly Zdravá lahev

Zdravá sváča komplet box SCANDI růžová 700 - s vyměnitelnými díly

299 Kč
Detail produktu