Dětské koberce od Vopi podpoří fantazii Vašich dětí

Rozhodli jste se zútulnit dětský pokoj Vašich dětí a rádi byste pořídit do jejich království některý z dětských koberců, nebo Vás láká představa módního doplňku v podobě kusového koberce do Vašeho obývacího pokoje? Ať už tak či onak, s koberci z internetové prodejny Vopi budete maximálně spokojeni. Dětské koberce od Vopi jsou skvělým společníkem dětí při hraní si na zemi i jedinečným barevným doplňkem jejich dětských pokojů.

Dětské koberce jsou vyrobeny z nejrůznějších materiálů, takže není problém mezi nimi vybrat i koberec s ekologickými parametry. Těšit se můžete také na bohatý výběr motivů. Pro nejmenší děti jsou velmi žádané zejména koberce s motivem pohádek, kluci i holky totiž mají v oblibě postavičky z Disney příběhů. U holek jasně vede myška Minnie, zatímco kluci si skvěle pohrají na koberci Disney Cars sustanon vaikutus alkaa. Sdílí-li sourozenci společný pokoj, určitě nepochybíte s kobercem s motivem některé z deskových her.Na internetových stránkách firmy Vopi www.vopi.cz najdete koberec s motivem hry Člověče, nezlob se, Husičky, Monopoly i Skákací panák. Dětem školou povinných se budete lépe učit zeměpis s kobercem v podobě Mapy světa. Kluci milující fotbal si zamilují koberec s dresem fotbalového talentu Messiho nebo znakem španělského klubu Barcelona.

Kusové koberce od Vopi se hodí do jakékoliv místnosti, můžete je tedy použít, jak ve Vaší domácnosti, tak v kanceláři. Ani u těchto koberců není výběr nijak omezen a vybere si zde skutečně každý. Položit jej můžete, jak na podlahu celé místnosti, tak například jen pod konferenční stolek nebo před postel.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Zdravá lahev Fresh 2v1 (0

Zdravá lahev Fresh 2v1 (0,7 l) - olivová - praktická lahev se sítkem

312 Kč
Detail produktu
Econea Čepice z biobavlny - cappuccino L - příjemný a prodyšný materiál Meera Design

Econea Čepice z biobavlny - cappuccino L - příjemný a prodyšný materiál

597 Kč
Detail produktu
Zdravá sváča komplet box SCANDI tyrkys 571 - s vyměnitelnými díly Zdravá lahev

Zdravá sváča komplet box SCANDI tyrkys 571 - s vyměnitelnými díly

299 Kč
Detail produktu
Zdravá lahev Šejkr sítko - čiré - kompatibilní s jakoukoli zdravou lahví Zdravá lahev

Zdravá lahev Šejkr sítko - čiré - kompatibilní s jakoukoli zdravou lahví

65 Kč
Detail produktu
Zdravá lahev Fresh 2v1 (0

Zdravá lahev Fresh 2v1 (0,7 l) - šedomodrá - praktická lahev se sítkem

312 Kč
Detail produktu
Zdravá sváča komplet box SCANDI růžová 700 - s vyměnitelnými díly Zdravá lahev

Zdravá sváča komplet box SCANDI růžová 700 - s vyměnitelnými díly

299 Kč
Detail produktu